Mobil Uygulama Geliştirme

Google Android ve Apple iOS işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlar için native veya hybrid uygulamalar geliştirebilir, ve yayınlayabiliriz.

IPHONE UYGULAMA GELİŞTİRME
Günümüzün en popüler teknolojik cihazı olan iPhone'lar üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz.

Apple'ın devrim yaratan akıllı telefonu iPhone her yeni modeli ile satış rekorları kırarak başarısını sürdürüyor. Ülkemizde de çok ciddi satış rakamlarına ulaşan iPhone, tüm gücünü internet bağlantısı ve geliştirilen mobil uygulamalardan almaktadır. KASTAMONU REKLAM da size özel iPhone uygulaması geliştirerek firmanızın veya girişiminizin mobil platformlarda daha etkin olmasını hedeflemektedir. Özellikle e-ticaret ve haber sitesi sahibiyseniz mutlaka mobil uygulama platformlarında yer almalısınız. KASTAMONU REKLAM olarak hem iOS hem de Android platformlarında uygulama geliştirerek tüm akıllı telefon kullanıcılarına ulaşmanızı sağlayabiliriz. 

iPhone uygulamalarına özel geliştirdiğimiz çözümlerde resim - video galerileri, harita uygulamaları, anlık bildirim (push notification), uygulama içi satın alma - mobil alışveriş özelliği gibi birçok fonksiyonu kullanabilir ve isteğiniz doğrultusundaki uygulamayı, size özel tasarım eşliğinde uygulama marketlerine yükleyebiliriz. Mobil uygulamanıza sosyal ağ entegrasyonlarını yaparak kullanıcıların sizi sosyal ağlar üzerinden takip etmesini ve sosyal ağlardaki etkinliğinizi arttırmaya yönelik çözümlerimizi ekleyebiliriz. Aklınızdaki mobil uygulama fikrini gerçeğe dönüştürmek bizim işimiz.

 

IPAD UYGULAMA GELİŞTİRME
Büyük ekranın avantajını kullanarak hazırladığımız iPad uygulamalarıyla tablet kullanıcılarınıza, görsel olarak oldukça zengin uygulamalar sunarak, bambaşka deneyimler yaşatabilirsiniz. İş alanınız için mutlaka sunacağımız bir çözüm vardır.
 

iPad günümüzde dünya da en çok kullanılan tabletlerden birisidir. Apple'ın iPad miniyi piyasaya sürmesiyle bu oranın çok daha üst seviyelere çıkması beklenmektedir.

iPad uygulama geliştirme de en önemli avantaj iPad'in büyük ekrana sahip olmasıdır. KASTAMONU REKLAM iPad uygulama geliştirme sürecinde büyük ekranın avantajını en iyi şekilde kullanır. Geliştirilen iPad uygulama da kullanıcıların tek bir sayfa da olabilecek en fazla fonksiyona erişmesini sağlayacak tasarımla konusunda uzman tasarımcılarımız tarafından sizin istekleriniz ve mobil uygulama tasarım trendleri doğrultusunda geliştirir. KASTAMONU REKLAM iPad uygulama geliştirirken kullanışlı bir uygulama yaratmaya çok önem verir. KASTAMONU REKLAM geliştirdiği iPad uygulamalar da tamamiyle native kodlama yapar. Yani iPad'in kodlama dili olan Objective-c'yi kullanır. Böylelikle geliştirilen iPad uygulaması olabilecek en verimli şekilde çalışır ve kullanıcının uygulama hakkındaki düşüncülerini maksimum seviyeye çeker. Dolayısıyla geliştirilen iPad uygulamanın sahibi olan kurumsal şirketinizin de prestijini üst seviyeye taşır. 
Geniş ekrana sahip iPad'lerde dijital dergi'den kurumsal uygulamaya hatta saha elemanları için geliştirilen uygulamalara kadar bir çok türde iPad uygulaması geliştirmek mümkündür.

KASTAMONU REKLAM geliştirdiği iPad uygulamalara kesinlikle iPad için özel tasarım yapar. Günümüzde iş dünyasının yoğunlukta kullandığı iPad'lerde sizinde firmanızın uygulamasının olması bilinirlik ve prestij açısından önemi tartışılmaz bir boyuttadır. KASTAMONU REKLAM  geliştirdiği iPad uygulamalarda satış sonrası hizmetini yine aynı kalitede sürdürmektedir. Uygulama piyasaya sunulduktan sonra tüm bakımları ve güncellemeleri yine KASTAMONU REKLAM bünyesindeki konusunda uzman yazılımcılar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sizde firmanızın iPad uygulamaları dünyasında yerini almasını istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. KASTAMONU REKLAM tamamen tasarımdan kodlamasına sizin için geliştireceği iPad uygulamarıyla firmanızın prestijini ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşısın.

 

ANDROID UYGULAMA GELİŞTİRME
Uygulamanızı hazırlatırken hızla büyüyen ve Amerika akıllı telefon pazarının %60 'ına hakim olan Android platformunu unutmamalısınız. Mobil sektörün yükselen yıldızı Android, uygulama indirme istatistiğiyle kullanıcılarınız için her zaman cazip olacaktır.
 

Mobil teknoloji çağında savaşmakta olan 2 büyük mobil platformdan biri olan Android, Google tarafından 2008 yılında piyasaya sürülmüş ve 2012 yılı sonu itibariyle akıllı telefonların %55'inden fazlasında işletim sistemi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Dünyanın en büyük telefon üreticilerinin de desteğini arkasına alan Android, ülkemizde de yüksek bir kullanım oranına ulaşmıştır. Samsung, HTC, LG, Sony gibi büyük firmaların yanı sıra Avea, Turkcell ve Vodafone ' da ürettirdikleri akıllı telefonlarda Androd işletim sistemini kullanmaktadırlar. Android'in uygulama marketi olan Play Store'da 675.000 ' den fazla uygulama ve 25 Milyardan fazla indirilme sayısı vardır.

KASTAMONU REKLAM olarak Android Geliştirme ekibimiz ile birlikte Android uygulamaları hazırlamaktayız. Peki bu ekibimiz sizin için geliştireceği Android uygulamalarında ne gibi özellikler ekleyebilir onları inceleyelim. Firmanızın tanıtımı, ürünleriniz yada hizmetlerinize özel görsel destekli bölümler, gelişmiş harita çözümleri, randevu-rezervasyon modülleri, uygulama içi ürün satış sistemi, üyelik sistemleri, sosyal ağ entegrasyonları, harita destekli iletişim bilgisi bölümü gibi web üzerinden yapılabilen her türlü görsel veya teknik hizmeti size mobil uygulama içerisinde sağlayabiliriz. 
Aynı zamanda kitap, dergi, broşür gibi basılı yayınlarınızı, KASTAMONU REKLAM 'ın geliştirmiş olduğu dijital yayıncılık platformu üzerinden Android tablet ve telefonlara aktarabilir ve size ait dijital yayıncılık uygulamanızı çıkarabilirsiniz. Bu şekilde baskı maliyetinden kurtularak en güncel içeriklerinizi dijital platformlarda müşterilerinize ve kullanıcılara sunabilirsiniz.


Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz, sizin ve markanızın sanal dünyadaki kapısıdır. Web sitenizin tasarımı, sizi en iyi ve doğru yansıtacak şekilde, mobil uyumlu olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanızın dijital kişiliğidir. Sizi diğer firmalardan farklı kılacak ve bir adım öne çıkarıcak en büyük etken renkleriniz, logonuz ve mottonuzdur.

Grafik Tasarım

Markanızı en iyi şekilde anlatacak basılı ve dijital tasarımları yenilikçi fikirler ile hazırlayabilir ve dönüşümlerinizi arttırabiliriz.

Yazılım

Web Sitesi Yazılımı

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Google Android ve Apple iOS işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlar için native veya hybrid uygulamalar geliştirebilir, ve yayınlayabiliriz.

Özel Yazılım Çözümleri

KRM, ERP, E-Ticaret veya hiç bir kalıba oturmayan bir projeniz, fikriniz var ise, size özel yazılım ve çözümler üretebilir, yazılımlar geliştirebiliriz.

Reklam

Marka Tescili

Marka Patent Tescili en hızlı başvuru kastamonureklam.com'da. Markanızı hemen tescil ettirin, karlı çıkın.

Matbaacılık

Kartvizit, Broşür, Davetiye, Zarf, Cepli Dosya, Magnet, Çıkartma etiket, Takvim, İmsakiye, Kutu Ambalaj...

Promosyon

Promosyon Kalem, Anahtarlık, Çakmak, Küp Blok, Bloknot, Kalemlik, Saat, Masa seti, Oto Kokusu...

Son Çalışmalarımız