Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı firmaların ürün ve hizmetlerini nihai kullanıcı ve müşterilerine sunmalarında, ürün ve hizmetlerinin reklamlarını yapmalarında en vazgeçilmez iletişim araçlarından biridir. Katalog, firmaların reklam ve tanıtım mecrasıdır. Katalog Tasarımları çok dikkatli bir biçimde tasarlanmalı ve ürün ve hizmetler çok iyi bir biçimde belirtilmelidir.

Görsel İletişim ve Pazarlama Aracı Olan Kataloglarınız İle Fark Yaratın...

Tanıtım materyali olmakla birlikte ürün ve hizmet pazarlamasında etkin bir rol üstlenen, pazarlama faaliyetlerini kolaylaştıran, ürün ve hizmet satışlarında etkin bir rol üstlenen yazılı ve görsel olarak, müşterin yaptığımız iş ve ürettiğimiz ürünler hakkında yada verdiğimiz hizmetlerin niteliği konusunda onlara bilgi veren basılı reklam ve tanıtım araçlarıdır.

Katalog, sadece tasarım olarak ele alınmamalı, iyi bir tasarımla birlikte gerçekleştirilecek olarak kaliteli baskı, katalog çalışmasının son noktası olmakla birlikte görsel bir iletişim ve pazarlama aracı olan katalog için bütünlük oluşturmalıdır.

Doğru grafik ve tasarım yapılmalıdır ki, ürün veya hizmetlerin anlaşılabilmesi kolaylaşsın, katalog incelenirken insanlar sıkılmasın. Sıkıcı bir katalog, kötü reklam ve kurumsal kimlik oluşmasında bir eksiklik demektir. Katalog Tasarımında renklerin, grafiklerin ve fotoğrafların uyumlu bir biçimde kullanılması kaliteli bir matbaa ve baskı şarttır. KASTAMONU REKLAM olarak Biz Yaptığımız Katalog Çalışmalarını ve Katalog Tasarımlarını referanslarımız olarak kabul ediyoruz. 

Katalog tasarımı çalışması yaptığımız alanlar şunlardır: kapı kataloğu, moda kataloğu, endüstriyel kataloglar, ürün kataloğu, hizmet kataloğu, fuar kataloğu çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ürün ve hizmet pazarlaması ve ürün ve hizmetlerin hedef kitlelere ulaştırılmasında en önemli etken olan katalog çalışmalarınızı farklı konsept ve çizgilerle hazırlıyoruz. Pazarlama aracı ve satış yapılmasında bir adım önde olabilmeniz ürün ve hizmet tanıtımlarınızı en iyi şekilde yapabilmeniz adına en yüksek faydayı sağlayabilmeniz için ve en iyi tasarımları oluşturuyoruz


Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Web siteniz, sizin ve markanızın sanal dünyadaki kapısıdır. Web sitenizin tasarımı, sizi en iyi ve doğru yansıtacak şekilde, mobil uyumlu olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, firmanızın dijital kişiliğidir. Sizi diğer firmalardan farklı kılacak ve bir adım öne çıkarıcak en büyük etken renkleriniz, logonuz ve mottonuzdur.

Grafik Tasarım

Markanızı en iyi şekilde anlatacak basılı ve dijital tasarımları yenilikçi fikirler ile hazırlayabilir ve dönüşümlerinizi arttırabiliriz.

Yazılım

Web Sitesi Yazılımı

Web sitenizi yönetmek, yeni ürün, hizmet veya içerik eklemek için dinamik, kontrol paneli olan ve kullanımı kolay bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Google Android ve Apple iOS işletim sistemleri ile çalışan mobil cihazlar için native veya hybrid uygulamalar geliştirebilir, ve yayınlayabiliriz.

Özel Yazılım Çözümleri

KRM, ERP, E-Ticaret veya hiç bir kalıba oturmayan bir projeniz, fikriniz var ise, size özel yazılım ve çözümler üretebilir, yazılımlar geliştirebiliriz.

Reklam

Marka Tescili

Marka Patent Tescili en hızlı başvuru kastamonureklam.com'da. Markanızı hemen tescil ettirin, karlı çıkın.

Matbaacılık

Kartvizit, Broşür, Davetiye, Zarf, Cepli Dosya, Magnet, Çıkartma etiket, Takvim, İmsakiye, Kutu Ambalaj...

Promosyon

Promosyon Kalem, Anahtarlık, Çakmak, Küp Blok, Bloknot, Kalemlik, Saat, Masa seti, Oto Kokusu...

Son Çalışmalarımız